Fontanna do oczka wodnego. Podwójny filtr wody. Pompa 600l/h

109,00 zł

sprzedam


Fontanna Wyszków, oczka Wyszków, wodnego. Wyszków, Podwójny Wyszków, filtr Wyszków, wody. Wyszków, Pompa Wyszków, 600l/h Wyszków

nawodnienie ogrodu Wyszków, fontanna do oczka wodnego Wyszków, zestaw filtracyjny do oczek wodnych Wyszków

PODWÓJNY FILTR Z POMPĄ I FONTANNĄTo nowoczesny zestaw filtracyjny do oczek wodnych. Zestaw został wyposażony w podwójny filtr gąbkowy, pompę i fontannę.
W opakowaniu znajduję się zestaw dysz wylotowych - fontannowych o różnych konfiguracjach ustawień wylotu wody. Komplet umożliwia szybkie stworzenie pięknej fontanny i doskonałej filtracji w każdym zbiorniku wodnym.Pompa, zawarta w zestawie, została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz została wykonana z najlepszej klasy materiałów, dzięki czemu udało się stworzyć wyjątkowo energooszczędną pompę o sporej wydajności. Pompa cechuję się cichą pracą oraz niezawodnością.
Wydajność pompy jest regulowana od 0 do 100% mocy.
Największym atutem zestawu jest podwójny system filtracji, mający za zadanie oczyszczanie z zanieczyszczeń, filtrowanie i klarowanie wody. FILTR składa się z dwóch niezależnych kubłów z filtrem gąbkowym, połączonych z pompą przy pomocy systemu zatrzasków. System filtracji można łatwo rozmontować w celu wyczyszczenia gąbek.
Dopełnieniem doskonałego zestawu fontannowego są cztery różne dysze wylotowe o unikalnych możliwościach umożliwiających stworzenie różnorodnych kształtów fontanny wodnej. Wśród niech znajdziemy dyszę umożliwiającą stworzenie: wulkanu - składającego się z wielu strumieni wodnych, fontanny w kształcie dzwonu, fontanny w kształcie kuli oraz prysznic wielu strumieni wodnych.
Wylot fontannowy umożliwia wyregulowanie długości dyszy fontannowej (25 - 40cm) dysza fontannowa umieszczona jest na przegubie kulowym, umożliwiającym ustawienie fontanny pod kątem.
Króćce:
W zestawie oprócz pompy, filtra i fontanny znajdziemy również dwa króćce przyłączeniowe.
Dzięki króćcom, pompę można wykorzystać jako zasilanie do filtra lub wodospadu dekoracyjnego.
Średnica złączek: 12mm i 16mm
Dane techniczne:
- maksymalny przepływ: 600L / godz
- słup podnoszenia wody: 1,3 m
- Pobór mocy: 8 W
- Wymiary: 21,6 cm x 6,6 cm x 8,5 cm
- możliwa głębokość zanurzenia: od 10 do 45cm
- długość kabla 5m
Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 553

nr ogłoszenia: 17289